17 Haziran 2013 Pazartesi

Yaz Geldi,Müzik Festivalleri Tam Gaz...

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte Türkiye'de müzik festivalleri gerçekleştirilecek.Rock'n Coke dan
Burn Electonica Festival Istanbul'a kadar bir çok festival gerçekleşecek.Bunlardan herhangi birine gitmemek olmaz.Siz blog takipçilerim için listeyi sıralıyorum.


Efes Pilsen One Love Festival:

+24 yaş uygulamasıyla tüm dikkatleri üstüne çeken bir müzik festivali.Bu yıl sahnede Blur,Wax Tailor,James Blake ve bir çok sanatçı sahne alacak.Bilet fiyatları: Kombine tam 209.00 TL, indirimli 150.00 TL 
Tek günlük bilet fiyatları: Tam - 101.00 TL İndirimli  - 67.25 TL


Rock’n Coke : 

2003 yılından beri gerçekleştirilen açık hava müzik festivalidir.Türkiye'nin en eski açık hava festivali de denebilir.Dünya çapında büyük yıldızları ağırlayan Rock'n Coke sahnesi,bu yılki sanatçı listesini daha açıklamadı.Festival 6-7-8 Eylül arası tarihlerinde Hezarfen Havalimanı'nda gerçekleşecek.

Bilet fiyatı: Tek gün tam 90.00 TL, Öğrenci 50.00 TL, Kombine tam 140.00 TL, Öğrenci 
100.00 TL

Roger Waters:  The Wall ve geldik uç noktaya  İstanbul’a konser vermek için son kez geleceğini açıklayan, Pink Floyd’un efsanevi vokalisti ve bestecisi Roger Waters,festivaller dışında olan bu girişim 4 Ağustos İTÜ Stadyumu'nda gerçekleşecek.2006 yılında The Dark Side of the Moon turnesi ile İstanbul’da olan Roger Waters bu kez The Wall turnesi kapsamında ülkemize geliyor. The Wall, müzik otoritelerince dünyanın en büyük gruplarından biri olarak kabul edilen Pink Floyd’un başyapıtı olarak nitelendiriliyor.İTÜ Stadyumu’nda gerçekleşecek olan konserin bilet fiyatı 150,00 TL’den başlıyor.


Sigur Ros ve The XX:  2 Temmuz’da Parkorman’da sahne alacak olan İzlandalı ünlü müzik grubu Sigur Ros'un bilet fiyatları saha içi 90.00 TL ve sahne önü 120.00 TL olarak belirlendi.


Minipax Festival: festivalin sloganı “Şehrin karmaşasından ve betonlaşmış yapılardan uzak; orman, kumsal ve denizin buluştuğu bir koyda 18 saat boyunca sadece muzikle sınırlı kalmayan gerçek bir festival deneyimine hazır mısınız?

Bu festival 22 Haziran  Kilyos Dalia Beach'te gerçekleşecek.
Bilet fiyatları: Tam 150,00 tl, Öğrenci 120,00 TL


www.minipaxfestival.com